Hakkımızda

2000 yılında ufak bir işyerinde, ilk etapta sadece Oto Kurtarıcı faaliyetleri ve nakliye ile sektöre giriş yapmıştır. Aynı yılda 3 aylık sıkı bir eğitim sonucunda oturttuğumuz kadromuz ile çok az değişiklilik yaparak bugünlere kadar ulaşmıştır. Hedef belirlediğimiz misyonumuz: daima müşteri memnuniyetini maddi çıkarların önünde tutarak, müşteri potansiyelini arttırmak ve sektörde lider pozisyonuna oturmaktır. Bunun için de verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve referanslarımız, deneyim ve kalitemizin bizler için en değerli göstergesidir.
Ana faaliyet alanlarımız olan: “7/24 Oto Kurtarma, Arac cekici,oto cekici ,acil çekici,oto kurtarıcı,oto cekici,forklift taşıma, Oto Klima Bakım ve Gaz Dolumu , Taşımacılık – Nakliye ve Motorsiklet Taşımacılığı” olan branşlarda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet politikamız ile sizlerin yanında olmaktan ve hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Son olarak hedefimiz hizmet kalitemizden ödün vermeden, müsteri potansiyelini arttırmak için İstanbul ili içinde hizmet verebilmektir.

Hakkımızda

Acil Oto Kurtarıcı 1995 yılında ufak bir işyerinde, ilk etapta sadece Oto Kurtarıcı faaliyetleri ile sektöre giriş yapmıştır. Hedef belirlediğimiz misyonumuz: daima müşteri memnuniyetini maddi çıkarların önünde tutarak, müşteri potansiyelini arttırmak ve sektörde lider pozisyonuna oturmaktır. Bunun için de verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve referanslarımız, deneyim ve kalitemizin bizler için en değerli göstergesidir.

Adres

Zafer Mah. Tomruk Sok No.7 Bahçelievler – İstanbul
Telefon: 0533 419 40 11
Website: http://www.otokurtarma.net
Email: info@otokurtarma.net